Кондиціонування

На сьогоднішній день важко уявити сучасні офіси та житлові будинки без системи кондиціонування. Адже використання кондиціонера – це не тільки зручно, але й вигідно. Кондиціонер ефективно охолодить повітря в спекотний літній день, обігріє приміщення в міжсезоння, підтримує необхідний рівень вологості, підтримує чистоту повітря в приміщенні.

Наша компанія пропонує обладнання найбільш відомих фірм-виробників кліматичної техніки. Ми працюємо індивідуально з кожним клієнтом, намагаємося підібрати необхідне обладнання, враховуючи потреби та фінансові можливості кожного покупця.

Ми є офіційними дилерами таких відомих брендів кліматичної техніки, як:

Кондиціонери Daikin (Дайкин) не потребують особливого представлення. Вони заслужено мають високий імідж і по праву вважаються найнадійнішими і поширеними кондиціонерами в світі.
«Японська корпорація Daikin приділяє постійну увагу вдосконаленню своїх кондиціонерів, при цьому пріоритетом є пошук нових оптимальних рішень, спрямованих на підвищення економічності та екологічності.» Вибрати кондиціонер Daikin Ви можете в нашому інтернет-магазині – daikin.kh.ua.

 

Японська корпорація Mitsubishi Electric є однією з провідних в області проектування і виробництва систем кондиціонування. Корпорація виробляє кондиціонери для побутових приміщень, офісів, фабрик, а також для великих промислових об’єктів. Якість обладнання Mitsubishi Electric завжди на високому рівні, завдяки тестуванню і перевірці на кожному виробничому етапі. Вибрати кондиціонер Mitsubishi Electric Ви можете в нашому інтернет-магазині- mitsubishi.kh.ua.

 

Створювати конкурентну продукцію корпорації Mitsubishi Heavy Industries, Ltd дозволяють найпотужніші виробничі та конструкторські потужності. Завдяки створеній за роки роботи на ринку кліматичної техніки виробничій і технологічній базі компанія пропонує дуже різноманітну продукцію, яка забезпечує потреби практично будь-якого замовника. Вибрати кондиціонер Mitsubishi Electric Ви можете в нашому інтернет-магазині – mitsubishi.kh.ua.

 

Panasonic – це один з основних світових брендів серед виробників побутових, а також промислових кондиціонерів.
Кондиціонери Panasonic на сьогоднішній день представлені великою кількістю моделей від економ-класу до ексклюзивного рівня.
Зараз компанія Panasonic – світовий бренд в галузі розробки та впровадження інноваційних, енергозберігаючих і захищаючих екологію технологій. Головне гасло корпорації: «Покращуючи життя, покращуємо світ». Вибрати кондиціонер Panasonic Ви можете в нашому інтернет-магазині – panasonic.kh.ua.

Для того щоб запропонувати Вам моделі кондиціонерів, які будуть максимально підходити для Ваших потреб, нашим фахівцям необхідно знати параметри приміщення, в якому планується встановлення кондиціонера. Для Вашої зручності ми створили опитувальник, заповнивши який Ви надасте нам всю необхідну інформацію для підбору відповідних моделей кондиціонерів.

Заповнений опитувальник надсилайте на пошту info@comcom.com.ua , наші фахівці в найкоротший терміни виберуть моделі кондиціонерів, які оптимально будуть відповідати Вашому приміщенню.


Скачати опитувальник