Про компанію

Ми працюємо на ринку кліматичної техніки з 2006 року, налагоджено співпрацю з безліччю офіційних представництв компаній і дилерів, що дає нам можливість надавати нашим клієнтам широкий асортимент товарів за конкурентними цінами.

 Гасло компанії ComCom – «Комфорт у всьому!». Ми постійно розвиваємося, вдосконалюємося та прагнемо до того, щоб будь-яка співпраця з нашою фірмою була комфортною для наших клієнтів. У нас ви знайдете обладнання найбільш відомих фірм-виробників, які добре зарекомендували себе на ринку кліматичної техніки, систем вентиляції та відеоспостереження. Ми працюємо індивідуально з кожним клієнтом, намагаємося підібрати необхідне обладнання, враховуючи потреби та фінансові можливості покупця.

Один з наших партнерів – компанія «Монтаж-Сервіс», яка добре зарекомендувала себе в сфері установки, ремонту, обслуговування побутових і промислових кондиціонерів, проектування систем вентиляції, відеоспостереження, а також слабкострумових систем. Завдяки даному співробітництву ми можемо повністю задовольнити запити клієнта від вибору та придбання обладнання до його встановлення та сервісного обслуговування.

 Детальніше ознайомиться з товарами нашого інтернет-магазину можна на сайтах: condicionery.com.ua, daikin.kh.ua, mitsubishi.kh.ua, panasonic.kh.ua, а дізнатися про послуги нашої партнерської організації «Монтаж-Сервіс» можна на сайті montag-servis.com.ua.