Соціальна активність

Цей розділ присвячений участі наших клієнтів і співробітників компанії в соціальних проектах міста Харкова та України. Ми періодично беремо участь в проектах, які організовує БФ «Забота», мета якого – реалізація благодійних та соціальних програм для дітей та молоді в Харкові та Харківській області.

БФ «Забота» регулярно допомагає дітям онкологічного відділення ОДКЛ №1 і гематологічного відділення МДЛ № 16. Якщо Ви хочете допомогти цим діткам посміхнутися і висушити сльози на такому складному шляху до одужання, але у Вас немає можливості приїхати особисто, то зв’яжіться з нами. Ми допоможемо відвезти речі, іграшки, солодощі, які Ви захочете їм передати. Також Ви можете перерахувати гроші безпосередньо на рахунок БФ «Забота». Банківські реквізити Ви зможете знайти на сторінці груп БФ «Забота» у соціальних мережах:

http://vk.com/bfzabota

https://www.facebook.com/BFZabota
________________________________________________________________________________________________

Наша компанія залучилась до нових проектів БФ “Забота” і запрошує всіх бажаючих взяти в них участь. Детальніше про проекти:

1. “Класична феєрія”:

>https://www.facebook.com/KlassicheskayaFeeria?ref=ts&fref=ts
Благодійний концерт. 50% залу – безкоштовно запрошені діти з інтернатів, а також інші малозабезпечені діти. Другі 50% залу – продаються квитки.

Спонсорські гроші і гроші від продажу квитків підуть на придбання Аеролайфу (обладнання для знезаражування повітря в онкологічних відділеннях).

Досягаємо три цілі:

 

  • створюємо позитив.
  • даємо можливість послухати класичну музику, що безперечно для дітей корисно (грають світові зірки з США, Німеччини).
  • допомагаємо онкохворим дітям.

2. “Коробка хоробрості”:

>https://vk.com/bfzabota?w=wall-53123446_535

– Коробку хоробрості можна поставити у себе в офісі. (Коробка для іграшок. Не для грошей.)

Суть: збираємо іграшки для онкохворих дітей.

Для чого вони вкрай потрібні і чому така назва проекту:

– Коли дітям роблять болючі уколи, їм медсестри після процедури дають іграшки, таким чином заохочуючи їх до терпіння. Дітей нагороджують за їх сміливість.

3. “Прибери ліс для дітей, задля дітей”

Суть: 25 жовтня 2014 ми прибираємо територію лісу за ТРЦ “Караван”, уздовж траси. Загальна площа території, що прибирається – понад 5 Га.

Прийди о 10-00 годині в ліс біля Каравану, знайди прапори « ГРОМАДСЬКОГО РУХУ РАЗОМ », візьми участь в прибиранні території. Завершення прибирання в 14-00.

В процесі прибирання працюватиме пункт з чаєм, кавою та печивом.

На місці будуть збиратися пожертви. Всі кошти підуть на придбання пристроїв Аеролайф (>http://www.aerolifeshop.ru/).

Посилання на сторінку БФ «Забота»:

https://vk.com/bfzabota

https://www.facebook.com/BFZabota

________________________________________________________________________________________________

Також пропонуємо разом допомогти нашій армії. Наші захисники гостро потребують зимової формі та амуніції, яка значно дорожче літнього варіанту. Тільки спільними зусиллями ми зможемо відстояти свою країну.

 

Ми пропонуємо варіант для наших клієнтів, які вирішили придбати кліматичну техніку Daikin, і хочуть допомогти нашим солдатам. З кожної одиниці товару, придбаної в інтернет-магазині daikin.kh.ua, 5% ми перекажемо на рахунок Збройних Сил України. Слава Україні! Слава Героям!