Відеоспостереження

Системи безпеки є одним з найважливіших елементів, як комерційних приміщень, так і приватного житла. Саме відеоспостереження дозволить багато в чому підвищити контроль над співробітниками і рухом товарів на складах, з’ясувати, що за особи вчинили неправомірні дії.

Сучасна система відеоспостереження дозволяє здійснювати контроль за об’єктом, як в режимі реального часу, так і вести постійний запис і при необхідності переглядати його в потрібний період часу. Правильно спроектована система відеоспостереження дозволить Вам тримати під своїм контролем найважливіші точки вашого виробництва, складу або приватного володіння, що забезпечить високий рівень безпеки.

Установка системи відеоспостереження досить складний процес і перед початком робіт проводиться її проектування, Вам потрібно для себе відповісти на ряд певних питань:

  • Які цілі ставляться для системи відеоспостереження;
  • В який період часу буде проводитися спостереження (чи повинні камери бачити в темряві);
  • Який тип камер необхідний – чорно-білі, кольорові, поворотні, наскільки висока необхідна роздільна здатність відеокамер;
  • Чи буде подальше розширення системи відеоспостереження;
  • Які вимоги до пристроїв запису – можливість перегляду по локальній мережі або через інтернет, запис архіву на CD / DVD або зберігання на жорсткому диску.

Насправді питань набагато більше і на багато з них оптимальну відповідь зможе підказати тільки фахівець. Наші проектувальники допоможуть Вам підібрати оптимальний варіант системи відеоспостереження з точки зору функціональність / ціна, який зможе вирішити поставлені Вами завдання і в той же час буде максимально демократичним у своїй ціні.

Наші фахівці, при замовленні установки системи відеоспостереження, проводять такі роботи:

  • Розробка проекту, топологія кабельних трас і облік різних факторів;
  • Вибір та закупівля обладнання, яке максимально відповідає технічним вимогам проекту і матеріальним можливостям замовника;
  • Монтаж та встановлення системи відеоспостереження та підключення обладнання;
  • Налаштування обладнання, відеокамер і зображення;
  • Подальше обслуговування і проведення гарантійних і післягарантійних робіт.

Професіоналізм і великий досвід дозволяють нам вирішувати найрізноманітніші завдання в області відеоспостереження. Налагоджений за багато років роботи зв’язок з прямими постачальниками обладнання дозволяє запропонувати кращі ціни на системи відеоспостереження та супутні комплектуючі.

Нами спільно з монтажною організацією “Монтаж-Сервіс” пропонується комплексне рішення проектування, закупівлі, і установки – це дозволяє запропонувати кращі ціни на ринку і досягти високої швидкості проведення всіх робіт.

Ціни на обладнання для систем відеоспостереження та безпеки ви можете подивитися в нашому прайсі – Завантажити прайс .